• California dreaming in the 60's•

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Elizabeth Monroe

Elizabeth Monroe

• Beköltöztem • :
2019. Jul. 28.

• Hozzászólások száma • :
6

TémanyitásElizabeth Monroe
Elizabeth Monroe EmptyVas. Júl. 28, 2019 8:37 pm

• Elizabeth Monroe •
ide írhattok rövidke kis idézetet

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

[Only admins are allowed to see this image]
becenév
Liz, Beth, Lizbeth, Miss Monroe

születési hely és idő
San Diego, Kalifornia, Usa,1938

életkor
Huszonhét

foglalkozás
Nővérke

családi állapot
Egydülálló

szexualitás
Hetero

csoport
Egészségügy
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
T
ulajdonságok:

Kíváncsi vagy, milyen is vagyok? Rendben, ha valóban érdekel, akkor elmondom.
-Sokan neveznek lázadónak. Nemet mondok a háborúra, és küzdök azért, hogy a világ egy kicsit jobb hely legyen.
Édesapám szigorúan nevelt, és azt akarja, hogy az ő utasításait kövessem. Jó deig próbáltam megfelelni ezeknek az utasításoknak, ám betelt a pohár, amikor egy jómódú család, a Jameson család legidősebb férfijához akartak hozzáadni.
Habár az a férfi és a szüleim még indig próbálnak kettőnket összehozni, én minden erőmmel küzdök az ellen, hogy szerelem nélkül adjanak hozzá.
-Egyébként ápolónőként dolgozom a Saint Marie Claire kórházban, ahol az általános kezelések mellett fogadjuk a vietnámi háborúban megsérült katonákat is. Sok szörnyűséget láttam, ám a legszörnyűbbek a háborús sérülések.
-Szókimondó vagyok. Ezt a tulajdonságomat édesanyámtól örököltem, ám nagyon sokszor bajba sodor, hogy mindig elmondom a véleményemet.
-A hippi életérzés az igazi énem, de annak nem értek egyet minden dolgával. Vannak, akik a gyermekeiket nem iskoláztatják, és ez ellent mond a szemléletemnek.

C
salád:
Apa: Jack Monroe - A Ford Motor Company egyik mérnöke. Fontosnak tartja, hogy mit mondanak róla és a családjáról az emberek, ezért mindig a legjobb fényben próbálja feltűntetni magát és a családját. Nagyon szereti a családját, de szigorú. Elizabeth munkáját alantasnak tartja. Szerinte nem illik a lányához az ápolónői szakma, de Beth-et nem tudja eltántorítani a véleményével. Be akarja házasítani a lányát a Jameson család legidősebb fiához, és rossz szemmel nézi, hogy a lánya nem engedelmes.

Anya: Jane Monroe - Fodrász az otthonukhoz közeli saját fodrászatában. Szereti a társasági életet, és nem lázad semmi ellen, inkább mindenbe csak beletörődik. Egyetért azal, hogy jó lesz Elizabeth-nek is, és a családnak is, ha a lányuk és Mr Jameson egybe kelnek.

H
alk sóhaj bukik ki belőlem, amikor meglátom, hogy édesapám milyen gondossággal igazgatja a ruháját, és alig várja, hogy elinduljunk a munkahelyének, a Ford Motor Company nagyszabású összejövetelére. Tudja, jól tudja, hogy nem szeretek a munkatársai előtt bájologni, most mégis arra kér, hogy legyek a bábuja, és ne legyek önmagam.
-Beth, menj készülődni. Öltözz át, és ne azokból a hippi göncögből válogass magadnak ruhát. Apád munkatársai előtt mégsem hordhatod azokat a ruhákat, hiszen apád túl fontos ember a cégnél ahhoz, mint hogy a lánya ilyen össze-visszaságokat vegyen fel. -zökkentett ki anyám a gondolatmenetemből, mire én megforgattam a szemem.
-Mégis kinek kell megjátszanom a gazdag szülők jókislányát. Apa munkatársai nem is értik, amiben hiszek. -rázom meg a fejem, majd elindulok a szobámba.
Amikor vére elkészültem, anya és apa elmosolyodott. Elégedettek voltak, azonban én a legkevésbé sem.
-Ó drága nagy lányom. Nagyon csinos vagy. Biztosan Mr. Jameson is így fogja gondolni. -csapta össze a tenyerét apám, nekem pedig elkerekedik a szemem.
-Az a hólyag mit keresne ott? Hiszen nem is dolgozik a Ford-nál, és nem is tartozik a családunkhoz...
-Még... De hamarosan ti ketten egybe keltek. -vágott közbe anyám.
-Ne kezd ezt megint. -szólok rá.
-Egyébként ma fog megjelenni először ilyen eseményen Mr Benjamin Woolston is, aki átveszi apja után a cég vezetését. Azt hallottam, hogy Mr Woolston alezredes volt a háborúban -apám elmosolyodott, és hamarosan elindultunk...
Vissza az elejére Go down

Douglas Stern
Adminisztrátor

Douglas Stern

• Beköltöztem • :
2019. Jul. 16.

• Hozzászólások száma • :
61

TémanyitásRe: Elizabeth Monroe
Elizabeth Monroe EmptyCsüt. Aug. 01, 2019 9:30 pm

• gratulálok, elfogadva! •
where the dreams come true
✔
Kedves Elizabeth!
Az előtörténeted rövid, tömör, mégis tartalmazza mindazt, amit tudnunk kell a karakteredről.
Szegény lánynak nem lehet könnyű dolga egy ilyen apa mellett, akit semmi más nem érdekel, mint hogy a lányát hozzá adja valami gazdag fiatalemberhez. Ez nem túl boldog jövőt jósol, de bízom abban, hogy sikerül kihátrálnod apád akarata alól, és a saját utadat járhatod tovább, hogy rátalálj az igaz szerelemre.
Nem is tartalak fel tovább, foglalózz, amit kell, hirdess karit és építs kapcsolatokat a többiekkel!
A játéktér már a tiéd, kellemes szórakozást! Smile  
[Only admins are allowed to see this link][Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
Gyorsválasz lehetöség