• California dreaming in the 60's•

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Joanne Jenkins

Joanne Jenkins

• Beköltöztem • :
2019. Jul. 25.

• Hozzászólások száma • :
9

TémanyitásPiece of My Heart
Piece of My Heart EmptyCsüt. Júl. 25, 2019 4:11 pm

• Joanne Jenkins •
"Break another little bit of my heart now, darling"

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •

[Only admins are allowed to see this image]
becenév
JJ, Jo, Jonny, Jenny

születési hely és idő
Rockport, Texas, 1940.01.19.

életkor
25 év

foglalkozás
költő, dalszövegíró - lesz

családi állapot
Eh, hagyjuk

szexualitás
"Make love not war!"

csoport
Munkanélküli
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
E
gy litykós üveg, már csak félig telve valakinek a valakijének a házi kotyvalékával - ütős egy cucc - körbejár, körbejár, körbejár, szájról szájra, mint a mesék meg a pletykák. Ki honnan jött, ki hová megy, városok és tervek szállnak a csillagok közé, mint a nevetésünk, de lehet, lassan mi is repülni fogunk, ha még egyszer feljön az alsó szomszéd a motelban, hogy aludni akar. A francba, majd alszom a buszon, kurvamessze van még L.A., ez az álmos város meg helyette is alszik, én meg most énekelni akarok - de inkább mégse, mert repedtfazék hangom van. ...De van dalom. Van dalom, amit majd valaki más fog elénekelni helyettem...

"On the endless roads fading into golden dust,
Sand's storming through my long long hair
As I dance dance dance dance dance dance
Barefeeted into the caleidoscope's glass"

Azt kérded, be vagyok-e már állva? Be, bazmeg. Állandóan. Részeg is vagyok, mint mindenki ebben a kibaszott, boldog karavánban, úton az Angyalok Városa felé, az Ígéret Földjére, a Mennyországba, Isten áldjon minket, Isten áldjon mindenkit! A miénk a Paradicsom - cseppfolyósak vagyunk és színesek, mint az Édenkert dzsungelének szivárványos virágai, amiknek a szirmairól kicsordul a nektár és a drágakőkolibrik meg a kaleidoszkóp-lepkék nyalogatják le, úgy, mint ahogy mi nyaltuk le egymás nyelvéről a bélyeget. Körbeölelnek a színes hangok és a füstös szavak, nincs Értelem, csak Érzelem, ha, ezt kapd ki, Austine!

"I'm noone's daughter, darlin', I'm noone's wife, sweetheart,
I'm just a lil' child, so
Love me, love love love love me, baby, baby oh, baby,
And sing my song to the birds of Paradise"

Valahol elhagytam az életemet. Vagyis a régi életemet. Ha már úgysincs semminek értelme, legalább szeressem azt, amit nem értek, nem? Azt mondta apám, akit szintén elhagytam valahol, hogy a nő olyan, hogy nem érteni kell, hanem szeretni - hát akkor az élet egy igazi nő, én meg szeretem, akármekkora kurva is. Anyám is az volt, azt mondta apám, ő meg minket hagyott el valahol az életében. Elszállt a fehér tündérporral a kozmoszba. Mi is szállunk, szállunk, szállunk, mint a papírsárkányokok a tengerparton, vagy az elengedett héliumos lufik fel az egekbe, fel a csillagok közé.

"Oh, oh, oh darlin', I'm just a child,
Never growing up, playing with the stars,
I'm flying away, away, away, to Never-ever-land, hey, hey,
On the sparkling wings of the white fairydust
To search, to seek, to find our hidden Paradise Lost"

Igen, igen, igen, igen, most érzem, most tudom, hogy menni fog, most jön az extázis, igen, csak még egy kicsit, csak hadd repüljek még, hadd kapjam el a szavakat, a szópillangókat a hálómmal! Ha nem tudok utánuk repülni, elszállnak előlem és virágokká válnak az Elveszett Édenkertben, és sose fogom megtalálni őket újra! Azt hiszed, hogy a dugás meg a kefélés az igazi, és a szex után látod a Nirvánát, amikor elélvezel? A faszt. Te nem tudod, mi az az orgazmus, amit repülés közben érzel, mikor elkapod a lepkéket és virágcsokorrá kötöd őket! Csak tündérpor kell hozzá... Anélkül nem megy.
Szeretni azért már majdnem olyan jó, igen, igen, szeressük egymást, én téged, te engem, szeress még, még, még, még, még, hiszen nincs holnap, sose jön el, mindig csak ma van, csak ma, hát szeress csak ma, mindig!

"So wait for me baby, I'm here, I'm here, so close,
Just wait for me and I'll come, oh oh oh darlin',
And we'll be one, one with Love, one with Earth
I'll give you this sweet and sour nothing in my heart,
My words, my thoughts, my mind, all of my nothing,
This is nothing, nothing, nothing, my Lord, it's nothing"

Arra ébredek, hogy belesüt a nap a szemembe a kisbusz ablakán. Nem emlékszem, mikor és hogy indultunk el, de mindegy. Fhú bazmeg... Soha többet nem iszom. ...Vagyis... nem iszom és szívok egyszerre... Vagyis... Na jó, mindegy. Mindenki alszik még, csak elöl ül valaki, aki vezet. Egy feka srác mellkasán feküdtem eddig, egy szőke maca meg a combjaim közt fekszik hanyatt. ...Olyan puha... ...Elfelejtettem a dalomat. Pedig megírtam. Emlékszem, hogy írtam. Vagy álmodtam, hogy írtam. Mindegy.
Beletúrok a lány szőke hajába, és kisöpröm az arcából, meg se rezzen. Az ingje kigombolva, szétnyitva, fehér dombocskák kelletik magukat, és van rajtuk valami tetoválás. Tetoválás...? ...Hmm... Az én kézírásom... Talán. ...! Ott, ott a dalom...! Ráírtam két sort a dalomból! ...Hol a többi? Hol?
Hátrafordulok a sráchoz, látom a nyakának sötét ívét, és rajta szavakat, a szavaimat, amiket ráírtam!
Tegnap este mindenkibe beleírtam a dalomat. Mindenkiben ott van, és mégse tudja senki elénekelni nekem... De majd. Majd az Angyalok Városában megtalálom a Hangom, azt a Hangot, akinek odaadhatom a szavaimat. Az Elveszett Paradicsomban megtalálom a másik felem.
Vissza az elejére Go down

Douglas Stern
Adminisztrátor

Douglas Stern

• Beköltöztem • :
2019. Jul. 16.

• Hozzászólások száma • :
61

TémanyitásRe: Piece of My Heart
Piece of My Heart EmptyPént. Júl. 26, 2019 4:17 pm

• gratulálok, elfogadva! •
where the dreams come true
✔
Kedves Joanne!
Az avid remek választás volt, nagyon illik Joanne karakteréhez, és mindaz, amit a képei tükröznek, abszolút átjön az előtörténetedből.
Laza és könnyed minden sorod, szavaid pedig tükrözik azt a szabadságot és mámort, amiben Jo a mindennapjait tölti.
Tetszett, hogy idézetekkel választottad el egymástól a történet részeit, és ötletes nagyon az, hogy Joanne a dalait ráfirkálta azok testére, akikkel együtt bulizott.
Remélem, hogy a játéktéren megtalálja a másik felét, és azok a dalok a rádióban is felcsendülnek majd egyszer Smile
Természetesen elfogadva, foglalj avit és ha szeretnéd, a foglalkozás nyilvántartóba, bár esetedben úgy látom, éppen munkanélküli vagy Smile
Kellemes szórakozást!
[Only admins are allowed to see this link][Only admins are allowed to see this link]
Vissza az elejére Go down
 Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
Gyorsválasz lehetöség